Kişisel Blog Adına Herşey

,,- CRYSİS 3 / PC / 2013 / (FULL) -,,
.. EN YENI “CRYSİS” OYUNU + SORUNSUZ %100 FULL ..


-: 01.03.2013 TARIHINDE :-
“UPDATE 1 DOSYASI” EKLENMISTIR!!

-: ORIJINAL TURKCE DIL SECENEGIYLE :-

-: HrSn FARKIYLA :-
.. BEKLENEN BOMBA OYUN “CRYSİS 3” KARSINIZDA!! ..

~~ Oyun Bilgisi ~~
Oyunun Resmi Sitesi: http://www.crysis.com/crysis3
Sürüm: RELOADED
Yapımcı: Crytek
Yayıncı: EA Games
Türü: Aksiyon / FPS
Boyut: MULTI8 -> 7.45 GB (DVD1), 7.07 GB (DVD2)
Kurulum Açıklaması & Crack: Mevcut
Dil: ORIJINAL TÜRKÇE, İNGİLİZCE, ALMANCA, İSPANYOLCA, FRANSIZCA
Çıkış Yılı: 2013
Dosya Türü: .iso Dosyası (Kalıp Dosyası)
Sunucu: Netload.in + Turbobit.net + Uploaded.to + Extabit.com
Durum: Yüklendi

———

Oyundan Görüntüler;

—-

Oyun Hakkında Açıklamalar;

Bu kez işler ne tropik bir adayla, ne de New York’la sınırlı…

2047 yılında, New York’tayız. İkinci oyunda gerçekleşen büyük savaşın ardından Prophet (Alcatraz), Crynet tarafından hapse atılıyor ve dünya üzerinde o ana kadar görülmüş en büyük işgal gerçekleştiriliyor. Üçüncü oyunda, Ceph istilasının tamamlanması sonucu, dünya üzerindeki istila etkilerini göreceğiz. Tabii senaryo, yine Prophet’ın etrafında gelişecek. Çünkü onun dediğine göre, “Bu bir intikam görevi.” Ayrıca ana görevlerin dışında, bu kez gerçekleştirebileceğimiz bazı yan görevlerin de olacağı söyleniyor. Crysis 3, tam anlamıyla bir sandbox (Açıklayıcı olması için “açık dünya” diyelim) oyun olarak hazırlanıyor. Hiçbir sınır, gizli perde ve benzeri durumla karşılaşmayacağız.

Crysis 3’ün hikayesi, Steven Hall tarafından yazılıyor. İkinci oyundaki senaryo akışı, şüphesiz ki ilk oyuna göre daha detaylı ve doyurucuydu. Crysis 3’te de işlerin daha ileri götürülmesi planlanıyor. Oyun boyunca yaşayacaklarımız, sadece New York’un yıkık binaları ve caddelerinde sınırlı kalmayacak. Ayrıca şehrin dış bölgelerini de görebileceğiz ve buralar, bize Crysis 1’de gerçekleştirilen ilk yaratık saldırısının ardından yaşanan donmuşluk hissini verecek. Anlayabileceğiniz üzere, New York şehrinin çevresi, donmuş, soğuk bir dokuyla kaplı olacak.

Peki, çevresinden söz ettik de, New York nasıl?

Biliyorsunuz, Crysis 1 ve Warhead’te, ormanlık alanlarda mücadele ediyorduk. Crysis 2’yle birlikte dev yapıların gelmesi, aynı zamanda dikey oyun biçimini de getirmişti. Binaların üzerinde hareket edip, aşağıya doğru ani ataklar gerçekleştirebiliyorduk. Crysis 3 ise, Crysis 2 ve önceki Crysis oyunlarının oynanış mantığını bir araya getirerek, yeni özelliklerle geliştiriliyor.

Artık New York’ta sadece istila sonrasına ait yıkık yapılar yok. Yapıların etrafını saran dev sarmaşıklar, bir zamanlar arabaların kullandığı yolları kaplamış ağaçlar, kısacası ormanlık bir görüntü var. Yapımcılar işte buna, Crysis 1 ile Crysis 2’nin kombinasyonu diyor. Yeşil bitki örtüsüyle, gelişmiş teknolojik yapıların bir araya geldiği serideki ilk oyun olacak Crysis 3.

Savaş alanının değişmesi, aynı zamanda farklı düşmanları da beraberinde getiriyor. Crynet ve Ceph faktörlerinden sonra, daha önce karşılaşmadığımız yeni düşmanlarla savaşmamız gerekecek. Peki her tarafta yenilik var da, bizim karakterimizde yenilik yok mu? Tabii ki var. Her oyunda olduğu gibi bu oyunda da Nano Suit giysimizde bir takım geliştirmeler ve yeni özellikler olacak. Bu konuda gelen ilk bilgiler ise, elbisemiz sayesinde düşman makineli tüfeklerini ve elektronik cihazlarını hack’leyip, kendi kontrolümüz altına alabilecek olmamız. Ayrıca maksimum hız ve maksimum güç özellikleri, ilk oyundaki gibi yine ayrılıyor.

Yeni bir de silahımız var ayrıca. Dergi kapaklarında ve kutu resminde de mutlaka dikkatinizi çekmiştir. Karakterimizin elinde bir yay var. 2000’li yıllarda, bu tip bir silahla hareket etmek pek mantıklı gelmiyor belki. Ancak elimizdeki sıradan bir yay değil. Henüz pek detayı bilinmiyor, ancak lazerli hedef sisteminin ve dijital göstergelerle süslü bir ön panelinin olduğu düşünülüyor. Kim bilir, belki düşman silahlarına veya cihazlarına, bu yayla uzaktan müdahale edip, bozabileceğiz.

Eski bir dosta merhaba

Evet, bir de müjde verelim. İlk oyunda esprili tavrıyla gönüllerde taht kuran, Warhead’te de oynanabilir karakter olarak yer alan Physco, Crysis 3’te geri dönüyor. Ancak oyunda kontrol edilebilir bir karakter olup-olmayacağı ise, henüz belli değil.

Teknik yönler

Crysis 3, Crytek stüdyosunun Cry Engine 3’üyle geliştiriliyor. Teknolojinin tüm nimetlerini bir arada görebileceğimiz oyun, DirectX11 de dahil olmak üzere birçok gelişmiş teknik özelliğe sahip olacak. Ayrıca açıklananlara göre Crysis 3’teki fizikler, yıkım görselleri, serideki oyunlar arasında en iyileri olacak! Zaten her yer yıkık dökük, bir de üzerine tahrip gücü yüksek silahları eklediğimizde taş üstünde taş, ağaç üstünde yaprak kalmayacaktır.

Biraz da multiplayer’dan bahsedecek olursak, ilk oyunda beğeni toplayan PowerStruggle özelliğinin geri döneceğini söyleyebiliriz. Ayrıca multiplayer’da karakter gelişim sisteminin olacağı, alacağımız XP puanları sonucu yeni silah ve ekipmanlara ulaşabileceğimizi de belirtelim. Karakterimizin görünümünde bazı değişiklikler de yapabileceğiz.

Son değil!

Yazımızın sonuna doğru gelirken Crysis 3’ün, serinin son oyunu olmadığını söyleyelim! Evet, devamı da gelecek. Ancak nasıl olur, ne zaman gelir, tabii bu soruları sormak için çok erken. Şimdi yapmamız gereken ise, önümüzdeki haftayı beklemek. Zira yeni oyunun ilk videosu yayımlanacak. Çıkış olarak da 2013’ün İlbahar dönemi gösteriliyor. Maksimum Speed seslerini duyar gibiyim.

Crysis geri dönüyor! Geçtiğimiz günlerde resmi olarak duyurulan ve ilk videosu yayımlanan Crysis 3’ün, yeni bilgileri de gelmeye devam ediyor. Oyun hakkında hazırladığımız ilk yazıya buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Şimdi gelin, yeni bilgiler olarak neler açıklanmış, birlikte bakalım.

Yıllar sonra geri dönüş

Crysis 3, 2047 yılının New York’unda geçiyor. Anlayacağınız, Crysis 2’nin 20 yıl sonrasında geri dönüyoruz dünyanın en gelişmiş şehirlerinden biri olan New York’a. Tabii artık eski halinden bir eser kaldıysa… Uzaylı Ceph ırkının devam ettirdiği yoğun saldırılar sonucunda insan ırkı yok olmanın eşiğine geliyor ve tüm dünya üzerinde büyük yıkımlar gözleniyor. Öte yandan Cell Industries de boş durmuyor ve “Nano Kubbe” adını verdiği teknolojiyle dünyanın birçok bölgesindeki yaratık varlığını hapsetmeyi amaçlıyor. Her iki tarafın da dışında, öncelikle kendi intikamları, sonrasında da dünyanın kaderi için savaşmayı seçen adamlar, New York’tan arta kalanlara ayak basıyor; Prophet, Alcatraz ve Psycho. Crysis 3’te her zamankinden daha fazla sorumluluk alacak ve ölüme bir o kadar daha yaklaşacağız.

Göğün altındaki kubbeler

Nano kubbeler, hem tehlikenin boyutlarının artmasını engelleme amacı taşırken, hem de karakterlerimize birçok avantaj sağlayacağa benziyor. Crytek’ten Rasmus Højengaard, standart şehir savaşlarının ötesine geçmek istediklerini ve nano kubbelerin de farklı bir sanatsal vizyon oluşturma fırsatını doğurduğunu dile getiriyor. Her kubbenin altında farklı coğrafik özellikler ve bu özelliklere göre belirlenmesi gereken savaş taktikleri bulunuyor. İlk yayımlanan videoda, örneğin şehrin bataklıklarla kaplı bölgesini görüyorduk. Bunun yanına yağmur ormanlarını, kurak toprakları ve uzun otlarla kaplı sulak bölgeleri de ekleyin. Nano kubbeler hakkında Højengaard, sand box tarzda bir oyun için harika olacağını düşünüyor. Umarız yanılmaz.

Sessizlik, ölüm anlamına gelebilir

Crytek’in patronu Cevat Yerli, Crysis 3’ün gelişmiş mücadele sistemini, sand box oyun tarzını ve insanlar ile yaratıklar arasındaki silahlı savaşı bir araya getireceğini söylüyor. Haksız da sayılmaz. Crysis 3’teki yapıların ve düşman faktörünün, oynanış tarzına direkt etki edeceğini söyleyebiliriz. Tabii silahların da. Örneğin, şu sıralar çok ön planda olan yeni silahımız yaydan bahsedelim. Böyle gelişmiş bir oyunda, yay gibi, kimi oyunculara göre “ilkel” bir silahın ne işi var? Emin olun bunun da mantıklı açıklaması olabilir.

Yoğun bitki örtüsüyle kaplı bir alanda savaştığınızda, isterseniz çevreden yararlanarak gizlenebilecek ve gizli saldırılar gerçekleştirebileceksiniz. Ancak ne kadar gizlenirseniz gizlenin, koca bir silahla düşmanlarınıza saldırırsanız, kısa sürede yerinizi belli edebilirsiniz. Oysa elinizde yay varsa ve onunla saldırırsanız, ateşli silahlar gibi ses çıkarmayacağı için de gizliliğinizi bozmak zorunda kalmayacaksınız. Tabii yay için kullanılabilir farklı ok çeşitleri de olacak. Patlayıcı başlıklı ok gibi…

Her zaman yay ile hareket edemeyeceğiz haliyle. Saniyede 500 mermi atabilen bir silaha karşı, yay ile ne kadar şansımız olabilir ki? Buradan hemen Nano Suit giysimize geçiş yaparak, yeni özelliğine değinebiliriz; düşman ekipmanlarını hack’leyerek etkisiz hale getirmek veya kullanmak. Evet, o saniyede 500 mermi atan silahı bile düşmanın elinden alıp, kullanabileceğiz.

Amaç: En iyi görünen oyunu ortaya çıkarmak!

Crytek firmasının oyunlarına baktığımızda, grafik teknolojisinin her zaman çok önemli olduğunu görüyoruz. Bu durum, Crysis 3’te de değişmiyor. Bir yılı aşkın süredir hazırlanan Crysis 3’te, stüdyonun yeni motoru Cry Engine 3’ün geliştirilmiş sürümü kullanılıyor. Daha önce yapılan açıklamalarda da denildiği gibi serinin geleceği için “3D” özelliğinin de katkısı büyük. DX11 efektleriyle birlikte Crysis 3’ün şimdiye kadar hazırlanan en iyi görünüme sahip oyun olması hedefleniyor. Hatta sadece PC’de değil, konsollarda da.

Yapımcılar, DX11’in konsollarda olmamasının, büyük bir sorun çıkaracağını düşünmüyor. DX9 teknolojisi üzerinden gidilerek ve yapılacak yeni güncellemelerle olabildiğince DX11’e yakın kalite elde edilebilirmiş. Ve konu hakkında şöyle diyorlar: “Bunu yapmak çok zor, ama mümkün. Sadece çaba gerektiriyor.”

Peki, Crysis 3, 2013’ün İlkbahar döneminde çıkacak ve o zamana kadar da mevcut konsolların eskisinden daha güçsüz olacağı ortada. Hızla görsel gelişimi süren Crysis 3, nasıl olacak da zamanın en iyi grafiklerini sunmayı başarabilecek? Bu soruya, “God of War 2 ve Playstation 2” örneğiyle çok iyi bir cevap veriyor yapımcılar. Hatırlarsanız God of War 2 de, PS2’nin son zamanlarında çıkmasına rağmen Playstation 2’nin sınırlarını zorlayan bir görsel kaliteye sahipti.

PC, PS3 ve X360 platformları için geliştirilen Crysis 3’ün, 2013’ün İlkbahar döneminde çıkması bekleniyor. Büyük ihtimalle mevcut konsollarda görebileceğimiz en iyi grafikleri sunacak bizlere. Son olarak, Crysis 3’ün Wii U söylentileri de bulunuyordu. Görünüşe göre bu da sadece söylentiden ibaret kalacak gibi. İlk açıklamalar, Crysis 3’ün Wii U için düşünülmediği yönünde. Yine de daha sonra neler olur bilinmez, ama Wii U için pek de umutlanmamak lazım.

—-

Sistem gereksinimleri;

Minimum Sistem gereksinimleri;

Islemci:Intel Core2 Duo 2.4 Ghz (E6600), AMD Athlon64 X2 2.7 Ghz (5200+)
Ekran Kartı: DirectX 11 graphics card with 1Gb Video RAM (Nvidia GTS 450, AMD Radeon HD5770)
RAM: 2 GB Memory (3 GB on Vista)
HDD: 16 GB
DirectX: DirectX 11
İşletim Sistemi: Windows Vista, Windows 7 or Windows 8

——-

Önerilen Sistem gereksinimleri;

Islemci: Intel Core i5-750, AMD Phenom II X4 805
Ekran Kartı: DirectX 11 graphics card with 1GB Video RAM (Nvidia GTX 560, AMD Radeon HD5870)
RAM: 4 GB
HDD: 16 GB
DirectX: DirectX 11
İşletim Sistemi: Windows Vista, Windows 7 or Windows 8

——-

Yüksek Performans Sistem gereksinimleri;

Islemci: Intel Core i7-2600k, AMD Bulldozer FX4150
Ekran Kartı: Latest DirectX 11 graphics card (NVidia GTX 680, AMD Radeon HD7970)
RAM: 8 GB
HDD: 16 GB
DirectX: DirectX 11
İşletim Sistemi: Windows Vista, Windows 7 or Windows 8

UYARI: OYUNUN XP DESTEGI YOKTUR!! BU BILGIYI GOZ ONUNDE BULUNDURUP, INDIRIN!!

——-

:-: CRYSIS 3 / SISTEM YETERLILIK TESTI :-:

Asağıdaki linkten “Crysis 3” oyununa sisteminizin yetip, yetmediğini test edip öğrenebilirsiniz!! Yeterlilik testi yapabilmeniz için sisteminizde “Java” yazılımı yüklü olmalıdır.
Linke tikladiginizda gelen ekranda ikinci secenekten “Crysis 3” yi secip, “CAN YOU RUN IT?” butonuna tiklayip bekleyin.

http://www.systemrequirementslab.com/cyri/

,, – Crysis 3 / RELOADED CRACK FIX 2 – ,,

Turbobit.net Linki

http://turbobit.net/jbhjvfacz4zr/CRY…LuBeY.rar.html

Netload.in Linki

http://netload.in/dateijVfaApgDaj/CR…uLuBeY.rar.htm

Uploaded.to Linki

http://uploaded.net/file/56ms60bq/CR…FX2.uLuBeY.rar

Extabit.com Linki

http://extabit.com/file/28ckqyjs4vwg…FX2.uLuBeY.rar

BILGI: OYUN ICI HATALARIN VE OPTİMİZASYON SORUNLARI GIDEREN “UPDATE 1” DOSYASINI
ASAGIDAN INDIRIP, UYGULAYABILIRSINIZ!! UPDATE DOSYASINI UYGULAMAK ISTEMIYORSANIZ
YUKARIDAKI VERDIGIMIZ CRACK FIX DOSYASI ILE OYUNU OYNAYABILIRSINIZ FAKAT
UPDATE YAPMANIZ YARARINIZA OLACAKTIR!!

——

,, – Crysis 3 / UPDATE 1 + RELOADED CRACK – ,,

Turbobit.net Linki

http://turbobit.net/kl9ydgvr9qkf/CRY…part1.rar.html
http://turbobit.net/ndrs4r49xhud/CRY…part2.rar.html

Netload.in Linki

http://netload.in/dateisHxvxpU0T3/CR….part1.rar.htm
http://netload.in/dateirGIWvPeBGO/CR….part2.rar.htm

Uploaded.to Linki

http://uploaded.net/file/xg9zg97r/CR…uBeY.part1.rar
http://uploaded.net/file/lzud783a/CR…uBeY.part2.rar

Extabit.com Linki

http://extabit.com/file/28ckraucp0ub…uBeY.part1.rar
http://extabit.com/file/28ckraucp0u8…uBeY.part2.rar

——-

KURULUM ACIKLAMASI

01. İndirdiginiz rar dosyalarini winrar ile cıkartın
02. DAEMON Tools ile DVD1.iso dosyasini acin ve kuruluma gecin
03. Oyun kurulumunda gelen ekranda oyunu nereye kuracaginizi secin ve “tr_TR” secenegini secip kurulumu tamamlayin.

NOT: Oyunu “C:Program Files” dizinine kurmanızı tavsiye ederiz.

04. Oyunun kurulumu tamamlandıktan sonra yukaridan indirdiginiz CRACK FIX dosyalarını oyunu kurdugunuz dizindeki “Bin32” klasorunun icersine atip, degistirin.
05. Oyunun kurulu oldugu dizindeki “__Installer” klasorunde yer alan “directx” dosyasını ve “vc->vc2010->redist” klasorundeki “vcredist_x86.exe” dosyasını kurun.

OYUNU TURKCE YAPMAK ICIN;

06. Oyunun kurulu oldugu dizindeki “__Installer” klasorune girin. “game->l10n->tr_TR” dizinine gelip, “system.cfg” dosyasini kopyalayip, oyunun kurulu oldugu “C:Program FilesCrysis 3” dizinine yapistirin.

BILGI: Oyunun kurulu oldugu dizindeki “Bin32” klasorunde yer alan “Crysis3.exe” dosyası oyunu calıstıracagınız dosyadır.

İyi oyunlar..

—-

,,- Crysis 3 / PC / 2013 / (FULL) – MULTI 8 -,,

ASAGIDAKI TÜM LINKLER BIRBIRININ ALTERNATIFIDIR..KARISIK INDIREBILIRSINIZ!!

* – 600 MB’ LIK SERI / MULTI 8 – *
8 DIL MEVCUTTUR; TR, ENG, DE, ES, FR, CH, CZ, IT

Turbobit.net Linki -600MB

http://turbobit.net/wm7lybdou027/CRY…art01.rar.html
http://turbobit.net/1qp69k7zlsxc/CRY…art02.rar.html
http://turbobit.net/7c6g4sk75n4g/CRY…art03.rar.html
http://turbobit.net/748woedxhxvb/CRY…art04.rar.html
http://turbobit.net/2hq4ayn32c0a/CRY…art05.rar.html
http://turbobit.net/kc0vwkh8q6x8/CRY…art06.rar.html
http://turbobit.net/8k16adxkdb81/CRY…art07.rar.html
http://turbobit.net/py6txnkn1hag/CRY…art08.rar.html
http://turbobit.net/32b7pvsofi5p/CRY…art09.rar.html
http://turbobit.net/y2arngpwh6d1/CRY…art10.rar.html
http://turbobit.net/so89yjvlyikk/CRY…art11.rar.html
http://turbobit.net/ytj7oi1e9x1q/CRY…art12.rar.html
http://turbobit.net/88stqcqiff8o/CRY…art13.rar.html
http://turbobit.net/5nxvfxzy2h0k/CRY…art14.rar.html
http://turbobit.net/6uifu72cgqt6/CRY…art15.rar.html
http://turbobit.net/gl89f67938mg/CRY…art16.rar.html
http://turbobit.net/pme5r41fte6h/CRY…art17.rar.html
http://turbobit.net/l6d3sbiw9goh/CRY…art18.rar.html
http://turbobit.net/puoya16x65ae/CRY…art19.rar.html
http://turbobit.net/5wdpumrxein9/CRY…art20.rar.html
http://turbobit.net/6iyp3xquzprv/CRY…art21.rar.html
http://turbobit.net/k615l8aqc8vc/CRY…art22.rar.html
http://turbobit.net/vvnwdl56o39h/CRY…art23.rar.html
http://turbobit.net/taugnghlz3ik/CRY…art24.rar.html
http://turbobit.net/sjwcnybhw0r2/CRY…art25.rar.html

——-

Netload.in Linki -600MB

http://netload.in/datei7RRDr3CvbX/CR…part01.rar.htm
http://netload.in/dateiQknHgpcvLM/CR…part02.rar.htm
http://netload.in/dateivAh4wu0ptp/CR…part03.rar.htm
http://netload.in/dateiEY5HZNF1Wt/CR…part04.rar.htm
http://netload.in/dateiaWEni7v9wD/CR…part05.rar.htm
http://netload.in/datei6yBj8HRYQS/CR…part06.rar.htm
http://netload.in/dateiyo1bcvETrp/CR…part07.rar.htm
http://netload.in/dateiuHwXgnnX7P/CR…part08.rar.htm
http://netload.in/dateig28HN5BMD3/CR…part09.rar.htm
http://netload.in/dateiExAlDxK856/CR…part10.rar.htm
http://netload.in/dateiO0qKeq69Pp/CR…part11.rar.htm
http://netload.in/dateiT31rWbqwjW/CR…part12.rar.htm
http://netload.in/dateiv2fKyWPmXR/CR…part13.rar.htm
http://netload.in/datei9ra8l9lddS/CR…part14.rar.htm
http://netload.in/dateimf6MgAnJIq/CR…part15.rar.htm
http://netload.in/dateiYf0SO1t7rV/CR…part16.rar.htm
http://netload.in/datei3Vz4SjJkXJ/CR…part17.rar.htm
http://netload.in/datei5gxcW62gfg/CR…part18.rar.htm
http://netload.in/dateiPewIiGR9wh/CR…part19.rar.htm
http://netload.in/dateiuWfLLipVqz/CR…part20.rar.htm
http://netload.in/dateiYHDyOkwn6X/CR…part21.rar.htm
http://netload.in/dateiwJrtTw0RwN/CR…part22.rar.htm
http://netload.in/dateisKttRV7CiY/CR…part23.rar.htm
http://netload.in/dateivtcI6WBrHL/CR…part24.rar.htm
http://netload.in/dateiN80coXstgn/CR…part25.rar.htm

——-

Uploaded.to Linki -600MB

LINKLER SIKAYET EDILDIGI ICIN SILINMISTIR,
DIGER LINKLERDE SILINDIGINDE YENI SERI YUKLEMESINDE YENILENECEKTIR!!

——-

Extabit.com Linki -600MB

http://extabit.com/file/28ckr169b95g…BeY.part01.rar
http://extabit.com/file/28ckr169b95g…BeY.part02.rar
http://extabit.com/file/28ckr169b95d…BeY.part03.rar
http://extabit.com/file/28ckr169f031…BeY.part04.rar
http://extabit.com/file/28ckr169f02y…BeY.part05.rar
http://extabit.com/file/28ckr169f02z…BeY.part06.rar
http://extabit.com/file/28ckr169f06b…BeY.part07.rar
http://extabit.com/file/28ckr169f068…BeY.part08.rar
http://extabit.com/file/28ckr169f068…BeY.part09.rar
http://extabit.com/file/28ckr169b8z2…BeY.part10.rar
http://extabit.com/file/28ckr169b8z0…BeY.part11.rar
http://extabit.com/file/28ckr169ezk0…BeY.part12.rar
http://extabit.com/file/28ckr169b8z3…BeY.part13.rar
http://extabit.com/file/28ckr169ezk3…BeY.part14.rar
http://extabit.com/file/28ckr169ezk5…BeY.part15.rar
http://extabit.com/file/28ckr169ecwm…BeY.part16.rar
http://extabit.com/file/28ckr169ecwl…BeY.part17.rar
http://extabit.com/file/28ckr169ecwl…BeY.part18.rar
http://extabit.com/file/28ckr169eczw…BeY.part19.rar
http://extabit.com/file/28ckr169b8so…BeY.part20.rar
http://extabit.com/file/28ckr169b8sp…BeY.part21.rar
http://extabit.com/file/28ckr169eczs…BeY.part22.rar
http://extabit.com/file/28ckr169b8pm…BeY.part23.rar
http://extabit.com/file/28ckr169am58…BeY.part24.rar
http://extabit.com/file/28ckr169alpj…BeY.part25.rar

Reklamlar

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s

Etiket Bulutu

%d blogcu bunu beğendi: